První výnosové zpravodajství: DEKALB řepky 2016 21.7.2016

Známe Vás a proto víme, že každoročně touto dobou začínáte důsledně sledovat informace, které se týkají sklizně řepky. Zprávy o probíhající sklizni k Vám jdou z mnoha zdrojů. Ale není to nejdůležitější co Vás zajímá VÝNOS? Jsme tu mezi prvními, kdo Vám zajistí výnosové zpravodajství s konkrétními výnosovými výsledky.

K 18. 7. 2016 byla sklizňová sezóna dle Státního zemědělského investičního fondu na svém počátku a se značnými lokálními rozdíly. Například v Jihomoravském kraji byla řepka sklizena z 22,07%. Oproti minulému roku je v druhém sklizňovém týdnu patrný pomalejší průběh sklizňových prací k 18. 7. 2016 je sklizeno 3,61 % ploch řepky oproti 9,12 % ploch řepky ke dni 20. 7. 2015.

Na celém území se vyskytují četné lokální dešťové přehánky, které nejenže brzdí průběh sklizňových prací, ale také ohrožují porosty poléháním a napadením plísňovými chorobami. DEKALB® řepky i přes toto ohrožení podávají skvělé výkony.

Není se čemu divit, že je DK EXPLICIT nejpěstovanějším hybridem řepky. I letošní žně exceluje svýmy výnosy. Ty i mnohé další výnosy DEKALB® řepek dáváme dohromady a aktualizujeme je každý týden tak, abychom Vám dali konkrétní důkaz, že řepky DEKALB® mají opravdu NEJVYŠŠÍ VÝNOSY.

Výnosové výsledky najdete ZDE.