Novinky

Je to nejdůležitější co Vás v průběhu sklizně zajímá VÝNOS? Jsme tu mezi prvními, kdo Vám zajistí výnosové zpravodajství s konkrétními výnosovými výsledky.


Novinky
Napsali o nás 20.5.2016

V květnovém časopisu Úroda najdete článek věnovaný našemu výnosovému lídrovi DK EXCEPTION.


Akce

Nenechte si ujít celostátní přehlídku polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a výstavu zemědělské techniky v Nabočanech 9.-10.6.2016. Rádi Vám představíme naše DEKALB řepky.


Novinky

Výnos řepky je ukryt i ve zdravých kořenech. DK Platinium je jednou z novinek, které DEKALB uvádí v sezóně 2016 na trh.


Akce

Podívejte se na seznam polních dní, kde se osobně přesvědčíte o kvalitách řepek DEKALB. Vyskové výnosy až .... jsou prioritou.


Akce

Zástupci DEKALB osiv Vás rádi přivítají na zemědělské výstavě TECHAGRO v Brně 3. -7.4.2016. Vystavujeme v pavilonu B ve spolupráci s firmou P&L, spol. s r.o. Získejte extra bonus na osivo DEKALB.


Novinky

Každý má ještě v živé paměti chladnější jaro s opožděným růstem a vývojem kukuřičných hybridů, který byl posléze vystřídán sušším obdobím s vysokými teplotami v roce 2015. Vyřešte problém se suchem výběrem správného hybridu kukuřice - DEKALB.


Akce

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Zemědělec roku 2015. Monsanto předalo šek v hodnotě 100 000 CZK.


Novinky

Technologie Silo Energy, která umožňuje zvýšit energetický výkon a snížit denní vsádku.


Akce

Pokud Vám budoucnost Vašeho podnikání s olejninami není „ukradená“ přijeďte se již 24-25.11. 2015 podívat do Hluku na konferenci věnovanou pěstování řepky ozimné. Společnost Monsanto zde bude v zastoupení svých obchodních zástupců, kteří Vám rádi představí nejen inovativní řešení v pěstování řepky ozimné, ale také výnosové stálice ze svého portfólia.