Monsanto v první desítce Great place to Work® 15.12.2014

Již třetím rokem po sobě se dostala společnost Monsanto na seznam oceněných za nejlepší pracoviště tzv. Great place to Work®  z celkového počtu 25 hodnocených organizací se umístila na 8 místě.

Poté, co se v letech 2012 a 2013 nenápadně posouvala ze 14 na 12 místo, je letošní umístěné krásným skokem do první desítky.

"Je to obrovská čest být zahrnut do seznamu pro třetí rok po sobě," řekl Hugh Grant, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Monsanto. "Toto ocenění je přímým odrazem našich skvělých lidí a skvělé práce, kterou odvádějí každý den. Je to také další příležitostí sdílet tuto dobrou zprávu s mnoha zainteresovanými stranami Monsanta."

Monsanto bylo vybráno z 41 nadnárodních společností, které postoupily do globálního seznamu. Pro nominaci na toto ocenění je důležté, aby společnost měla nejméně 5 000 zaměstnanců a 40% z pracovních výkonů musí být vyprodukováno mimo zemi, v níž má společnost sídlo.

Vůbec nejlepším pracovištěm byla společnost Monsanto oceněna na území těchto států: Brazílie, Číny, Mexika, Guatemaly, Indie, Nizozemí, Francie a Belgie.

"Jsme vděční za to, že se společnost Monsanto opět umístila v žebříčku nejlepších mezinárodních pracovišť," řekl Steve Mizell, výkonný viceprezident lidských zdrojů v Monsantu. "Tato cena je oceněním společného úsilí všech našich zaměstnanců po celém světě a také jejich odhodlání spolupracovat s ostatními a dodávat inovativní zemědělské řešení."