DEKALB bude také na TECHAGRU 11.3.2016

DEKALB® expozice disponuje jedinečnou možností si  interaktivně prohlédnout plodiny na iPAdech a to díky virtuálnímu inovačnímu centru, protože je jasné, že v dubnu toho tolik na polích k vidění není.  DEKALB® řepka v České republice dává stabilně ty nejvyšší výnosy díky excelentní genetice, která perfektně sedí českým podmínkám. Sami si na místě vyzkoušejte, jaký je rozdíl mezi DEKALBem a průměrným výnosem řepky. Jako zástupci značky DEKALB® jsme Vám plně k dispozici a rádi přivítáme každého návštěvníka.

DEKALB® vystavuje ve spolupráci se společností P&L spol. s.r.o.  a návštěvníci TECHAGRA je najdou v pavilonu B uprostřed výstavy zemědělských strojů. DEKALB® zde prezentuje své inovace z hlediska šlechtěných materiálů osiva řepky a kukuřice a společnost P&L spol. s.r.o. zase stroje potřebné k jejich zásevu, včetně inovativního setí v úzkořádcích a dvouřádcích s benefitem přenastavení na setí řepky.

Pro konečné zákazníky nabízíme také speciální DEKALB bonus na objednávky osiva řepky DEKALB učiněné v termínu 3. - 7.4.2016.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi a srdečně zveme do pavilonu B na brněnském výstavišti!